Tetik Yakacağın İzmir Kömür Firmaları Arasında Farkı

İzmir kömür sektöründe soba kömürü, ithal kömür, yerli kömür, şöminelik kömür, kalorifer kömürü, mangal kömürü, odun, yakacak, meşe odunu, çıra, şöminelik odun, fırınlık odun alanında faaliyet gösteren ve toptan, perakende satış yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. İzmir’de kömür ve odun tedariki ve satışı alanında faaliyet gösteren firmalardan birisi de Tetik Yakacaktır.

1982 yılında Bornova’da bir depoda kurulan Tetik Yakacak bugün İzmir Pınarbaşında 3000m2 kapalı ve 2000m2 açık depolama alanıyla izmir kömür sektörünü önemli ve aranır firmaları arasında yerini almıştır. 35 Kişilik alanında uzman kadrosuyla ve kullandığı ileri teknolojisiyle kısa süre içerisinde İzmir kömür ve İzmir odun sektöründe stok kapasitesini genişletmiştir. Ayrıca 15 araçlık kapasitesi ile İzmirin her yerine satış hizmeti vermektedir.

Soba kömürü, kalorifer kömürü, ithal kömür ve yerli kömür olarak temel kategoriler altında farklı kömür çeşitlerinin satışını yapan Tetik Yakacak, müşteri istek, ihtiyaçlarını göz önünde kullanarak onlara en uygun ve kaliteli kömür çeşitleri önermektedir. Aynı şekilde odun sektöründe gelişmiş stok kapasitesiyle müşterilerine en uygun maliyette ve en yüksek kalitede odun çeşitlerinin satışını yapmaktadır.

Bugün Tetik Yakacak sipariş alt yapısına sahip web sitesi ile müşterilerine büyük kolaylık sunmaktadır. Müşteriler, Tetik Yakacağın web sitesine girerek ürün seçimi yapabilir, sipariş verebilir ve satın alabilir. Böylece kolayca hem toptan hem de daha küçük ölçekli alışlar kolaylıkla yapılabilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir